Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
       
 

POSLOVNE STATISTIKE > Kratkoročne uslužne statistike

Indeksi prometa trgovine na malo u BiH, februar 2017.2017-03-29
Indeksi prometa u prijevoznim i skladišnim djelatnostima u BiH, IV kvartal 2016.2017-02-28
Indeksi prometa trgovine na malo u BiH, januar 2017.2017-02-28
Indeksi prometa distributivne trgovine u BiH, IV kvartal 2016.2017-02-27
Indeksi prometa trgovine na malo u BiH, decembar 2016.2017-01-27
Indeksi prometa trgovine na malo u BiH, novembar 2016.2016-12-28
Indeksi prometa trgovine na malo u BiH, oktobar 2016.2016-11-28
Indeks prometa distributivne trgovine u BiH, III kvartal 2016.2016-11-24
Indeksi prometa trgovine na malo u BiH, septembar 2016.2016-10-27
Indeksi prometa trgovine na malo u BiH, avgust 2016.2016-09-30
Indeks prometa distributivne trgovine u BiH, II kvartal 2016.2016-08-20
Indeksi prometa u prijevoznim i skladišnim djelatnostima u BiH, II kvartal 2016.2016-08-20
Indeksi prometa trgovine na malo u BiH, juni 2016.2016-07-20
Indeksi prometa trgovine na malo u BiH, maj 2016.2016-06-20
Indeksi prometa trgovine na malo u BiH, april 2016.2016-05-27
Indeks prometa distributivne trgovine u BiH, I kvartal 2016.2016-05-20
Indeksi prometa u prijevoznim i skladišnim djelatnostima u BiH, I kvartal 2016.2016-05-20
Indeksi prometa trgovine na malo u BiH, mart 2016.2016-04-29
Indeksi prometa trgovine na malo u BiH, februar 2016.2016-03-29
Indeksi prometa trgovine na malo u BiH, januar 2016.2016-02-29
Statistika distributivne trgovine, IV kvartal 2015.2016-02-25
Indeksi prometa u prijevoznim i skladišnim djelatnostima u BiH, IV kvartal 2015.2016-02-25
Indeksi prometa trgovine na malo u BiH, decembar 2015.2016-01-28
Indeksi prometa trgovine na malo u BiH, novembar 2015.2015-12-31
Indeksi prometa trgovine na malo u BiH, oktobar 2015.2015-11-30
Statistika distributivne trgovine, III kvartal 2015.2015-11-27
Indeksi prometa u prijevoznim i skladišnim djelatnostima u BiH, III kvartal 2015.2015-11-27
Indeksi prometa trgovine na malo u BiH, septembar 2015.2015-10-29
Indeksi prometa trgovine na malo u BiH, avgust 2015.2015-08-29
Statistika distributivne trgovine, II kvartal 2015.2015-08-28
Indeksi prometa trgovine na malo u BiH, juli 2015.2015-08-28
Indeksi prometa u prevoznim i skladišnim djelatnostima u BiH, II kvartal 2015.2015-08-20
Indeksi prometa trgovine na malo u BiH, juni 2015.2015-07-29
Indeksi prometa trgovine na malo u BiH, maj 2015.2015-06-30
Statistika distributivne trgovine, I kvartal 2015.2015-05-26
Indeksi prometa u prevoznim i skladišnim djelatnostima u BiH, I kvartal 2015.2015-05-26
Indeksi prometa trgovine na malo u BiH, april 2015.2015-05-26
Indeksi prometa trgovine na malo u BiH, mart 2015.2015-05-04
Indeksi prometa trgovine na malo u BiH, februar 2015.2015-03-31
Indeksi prometa trgovine na malo u BiH, januar 2015.2015-03-03
Indeksi prometa u prevoznim i skladišnim djelatnostima u BiH, IV kvartal 2014.2015-02-26
Statistika distributivne trgovine, IV kvartal 2014.2015-02-25
Indeksi prometa trgovine na malo u BiH, decembar 2014.2015-01-29
Indeksi prometa trgovine na malo u BiH, novembar 2014.2014-12-29
Indeksi prometa trgovine na malo u BiH, oktobar 2014.2014-11-28
Indeksi prometa u prevoznim i skladišnim djelatnostima u BiH, III kvartal 2014.2014-11-27
Statistika distributivne trgovine, III kvartal 2014.2014-11-27
Indeksi prometa trgovine na malo u BiH, septembar 20142014-10-28
Indeksi prometa trgovine na malo u BiH, august 20142014-09-29
Indeksi prometa trgovine na malo u BiH, juli 20142014-08-28
Statistika distributivne trgovine, II kvartal 2014.2014-08-26
Indeksi prometa u prevoznim i skladišnim djelatnostima u BiH, II kvartal 2014.2014-08-26
Indeksi prometa trgovine na malo u BiH, juni 20142014-07-29
Indeksi prometa u prijevoznim i skladišnim djelatnostima u BiH, I kvartal 2014.2014-06-30
Indeksi prometa trgovine na malo u BiH, maj 20142014-06-29
Statistika distributivne trgovine, I kvartal 2014.2014-05-29
Indeksi prometa trgovine na malo u BiH, april 20142014-05-29
Indeksi prometa trgovine na malo u BiH, mart 20142014-04-29
Indeksi prometa trgovine na malo u BiH, februar 20142014-03-31
Indeksi prometa trgovine na malo u BiH, januar 20142014-03-07
Indeksi prometa u prijevoznim i skladišnim djelatnostima u BiH, II kvartal 2013.2013-08-28
Indeksi prometa u prijevoznim i skladišnim djelatnostima u BiH, IV kvartal 2012.2013-04-26
Statistika distributivne trgovine, IV kvartal 2012.2013-04-26
Distributivna trgovina,III kvartal 2012.2012-12-23
Distributivna trgovina, II kvartal 2012.2012-10-01
Statistika prijevoza i skladištenja, II kvartal 2012.2012-10-01
Statistika distributivne trgovine2012-06-22
Statistika distributivne trgovine u 2011. godini (IV kvartal)2012-04-24
Statistika distributivne trgovine u 2011. godini (III kvartal)2011-12-23
Statistika distributivne trgovine2011-09-27
Statistika distributivne trgovine u 2011. godini (I kvartal)2011-06-24
Statistika distributivne trgovine u 2010. godini (IV kvartal)2011-04-26
Statistika distributivne trgovine u 2010. godini (III kvartal)2009-01-01
Statistika distributivne trgovine u 2010. godini (II kvartal)2009-01-01
Statistika distributivne trgovine u 2010. godini (I kvartal)2009-01-01
Statistika distributivne trgovine u 2009. godini2009-01-01
Područja
Građevinarstvo
Industrija
Turizam
Kratkoročne uslužne statistike
Statistički poslovni registar
Investicije
Strukturne poslovne statistike